O nás

Jsme mladá 100 % česká společnost, která vznikla přirozeným vývojem. Naše cesty a pobyt ve vzdálených krajích si žádal speciální vybavení a ochranu před vodou, vlhkem, prachem a dalšími nečekanými vlivy. Vyzkoušeli jsme opravdu hodně výrobků, některé horší a některé lepší, a právě proto jsme vytvořili vlastní řadu kvalitních produktů a stále rozšiřujeme nabídku.

Kontakty:

Sídlo společnosti:
Jan Šťovíček
Radlická 571/70
Praha 5  150 00
Česká republika
+420 606 450 666
 
IČ 47077255
nejsem plátce DPH
 
 
REKLAMAČNÍ OODĚLĚNÍ:

MOBILWAGVELKÝ CHLUMEC 24, 267 24 ( pro vrácení zboží, výměnu nebo reklamaci )

Nechceme nabízet okoukané věci, proto se usilovně věnujeme výběru a vývoji nových modelů, barev a speciálních materiálů, které jistě oceníte. Filosofie společnosti Mobilwag je jednoduchá, nabídnout funkční výrobky jak do extrémních podmínek, tak i do běžného života. Určitě pojedete na dovolenou, na hory, na kolo, na vodu, nebo jenom pod stan či výlet... a právě při těchto outdoorových aktivitách najdete uplatnění pro výrobky značky Mobilwag. Každý z nás jistě zajásá nad přijatelnou cenu, širokou nabídku barev, velikostí a provedení.  

 

Našich zákazníků si vážíme, proto jim dáváme garanci spokojenosti. Za našimi výrobky si stojíme, všechny osobně testujeme v různých podmínkách, tak aby splnili účel užití. Mezi nejlepší výrobky řadíme vodotěsná pouzdra, která jsou opatřeny atestem české státní zkušebny do vodotěsnosti 25 metrů hluboko. Věříme našim výrobkům a díky sociálním sítím víme, že i pro Vás je cestování zábavnější. I nadále posílejte fotografie výrobků Mobilwag ze světa. Připojte se i vy a napište nám své podměty, názory, zkušenosti, nebo jenom informaci kam jste si výrobek Mobilwag vzali a jak jste byli spokojeni.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení