O nás

Jsme mladá 100 % česká společnost, která vznikla přirozeným vývojem. Naše cesty a pobyt ve vzdálených krajích si žádal speciální vybavení a ochranu před vodou, vlhkem, prachem a dalšími nečekanými vlivy. Vyzkoušeli jsme opravdu hodně výrobků, některé horší a některé lepší, a právě proto jsme vytvořili vlastní řadu kvalitních produktů a stále rozšiřujeme nabídku.

Kontakty:

Sídlo společnosti:
Jan Šťovíček
Radlická 571/70
Praha 5  150 00
Česká republika
+420 606 450 666
 
IČ 47077255
nejsem plátce DPH
 
 
REKLAMAČNÍ OODĚLĚNÍ:

MOBILWAGVELKÝ CHLUMEC 24, 267 24 ( pro vrácení zboží, výměnu nebo reklamaci )

Nechceme nabízet okoukané věci, proto se usilovně věnujeme výběru a vývoji nových modelů, barev a speciálních materiálů, které jistě oceníte. Filosofie společnosti Mobilwag je jednoduchá, nabídnout funkční výrobky jak do extrémních podmínek, tak i do běžného života. Určitě pojedete na dovolenou, na hory, na kolo, na vodu, nebo jenom pod stan či výlet... a právě při těchto outdoorových aktivitách najdete uplatnění pro výrobky značky Mobilwag. Každý z nás jistě zajásá nad přijatelnou cenu, širokou nabídku barev, velikostí a provedení.  

 

Našich zákazníků si vážíme, proto jim dáváme garanci spokojenosti. Za našimi výrobky si stojíme, všechny osobně testujeme v různých podmínkách, tak aby splnili účel užití. Mezi nejlepší výrobky řadíme vodotěsná pouzdra, která jsou opatřeny atestem české státní zkušebny do vodotěsnosti 25 metrů hluboko. Věříme našim výrobkům a díky sociálním sítím víme, že i pro Vás je cestování zábavnější. I nadále posílejte fotografie výrobků Mobilwag ze světa. Připojte se i vy a napište nám své podměty, názory, zkušenosti, nebo jenom informaci kam jste si výrobek Mobilwag vzali a jak jste byli spokojeni.