Dárky pro klienty CK

"Navodit dovolenkovou euforii! Mobilwag přichází s exkluzivní nabídkou pro naše vážené partnery v cestovních kancelářích. Každá rezervace teď znamená více než jen dovolenou – znamená nezapomenutelný zážitek doplněný o skvělé dárky od Mobilwag.

U nás najdete široký sortiment praktických a stylových produktů, které zvýší radost z každé cesty. Pro ty, co milují plážový relax, máme vodotěsné vaky a vodotěsná pouzdra na mobil, abyste si mohli užít slunce a vodu bez obav o své cennosti. Pro ty, kteří preferují pohodlný odpočinek, tu máme nafukovací lehátka Lazy bag, která se jednoduše balí a nabízí maximální komfort kdekoli na světě.

lazy bag (3)

Každý produkt je pečlivě vybrán s ohledem na kvalitu a funkčnost, abychom zajistili maximální spokojenost. Překvapte své klienty a dejte jim něco navíc – něco od Mobilwag, kde každý detail tvoří nezapomenutelný zážitek z cestování.

Vaše klienty si zaslouží to nejlepší, a s Mobilwag to dostanou. Buďte naším partnerem a přineste do jejich dovolené špetku  pohodlí s naší  nabídkou praktických dárků pro vaše klienty. Jsme tu pro vás, abyste mohli dělat dovolenou ještě výjimečnější."