Doprava

Při přebírání zásilky věnujte prosím zvýšenou pozornost její kompletnosti (co do počtu balíků) a neporušenosti obalu včetně ochranné balicí pásky.
- Obsah zásilky si překontrolujte při převzetí dopravcem. Pokud zjistíte jakékoliv vnější poškození obalu nebo obsahu, zásilku nepřebírejte.
- Pokude je obsah zásilky poškozen, sepiště rekamaci na místě s přepravcem. Bez nahlášení škodné události, nemůže být zásilka reklamována jako poškozená při přepravě.
- Objednávky přijaté přes víkend a svátky jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den.
Mobilwag vám zprostředkuje dopravu přímo na Vaši adresu po celé ČR prostřednictvím PPL nebo ZÁSILKOVNY. Uvedené ceny se vztahují na všechny objednávky. Dobírka je s příplatkem. Některé služby mohou být krátkodobě nedostupné. Ceny se mohou lišit dle aktuálních a sezóních cen dopravců.  
PPL (129 Kč) Doprava kurýrem společnosti PPL přímo na Vaši adresu. Zboží je doručováno v pracovní dny. V den doručení zásilky, Vám bude zaslána SMS s přibližným časem doručení a kontaktem na řidiče. Oblast doručení: ČR. Platba při realizaci objednávky. Standardní čas doručení je v rozmezí 8-18 hod. U PPL můžete pomocí webového formuláře sledovat stav své zásilky. Stačí jen vyplnit číslo zásilky.
ZÁSILKOVNA (99 Kč) V e-shopu jste si při objednávce vybrali odpovídající výdejní místo, které máte nejblíž. Jakmile zboží odešleme k přepravě, okamžitě vám e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat on-line. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.