Pozor! Prodejna Svornosti 804/16, Praha 5 je od 20.12.2019 UZAVŘENA

Doprava

Při přebírání zásilky věnujte prosím zvýšenou pozornost její kompletnosti (co do počtu balíků) a neporušenosti obalu včetně ochranné balicí pásky. Pokud zjistíte jakékoliv vnější poškození obalu, zásilku nepřebírejte. Objednávky přijaté přes víkend a svátky jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den.

Mobilwag doručuje přímo na Vaši adresu po celé ČR a SK prostřednictvím dopravce DPD, ČP nebo ZÁSILKOVNY Pokud dáváte přednost osobnímu odběru, můžete si vybrat zvolit naši prodejnu v Praze. Uvedené ceny se vztahují na všechny objednávky. Dobírka je s příplatkem 39 Kč. Některé služby mohou být krátkodobě nedostupné. V případě větších zásilek u dopravce Česká pošta, může být dopravce nahrazen jiným spolupracujícím subjektem k doručení zásilky.

DPD, ČESKÁ POŠTA Doprava kurýrem společnosti DPD nebo ČP přímo na Vaši adresu. Zboží je doručováno v pracovní dny. V den doručení zásilky, Vám bude zaslána SMS s přibližným časem doručení a kontaktem na řidiče. Oblast doručení: ČR. Platba při realizaci objednávky. Standardní čas doručení je v rozmezí 8-18 hod. U DPD můžete pomocí webového formuláře sledovat stav své zásilky. Stačí jen vyplnit číslo zásilky.
KURÝR SLOVENSKO 149 Kč Doprava kurýrem přímo na Vaši adresu. Zboží je doručováno v pracovní dny. V den doručení zásilky, Vám bude zaslána SMS s přibližným časem doručení a kontaktem na řidiče. Oblast doručení: SK. Platba kartou nebo převodem při realizaci objednávky. standardní čas doručení je v rozmezí 8-18 hod. 
ZÁSILKOVNA 99 Kč + dobírka 49 Kč. V e-shopu jste si při objednávce vybrali odpovídající výdejní místo, které máte nejblíž. Jakmile zboží odešleme k přepravě, okamžitě vám e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat on-line. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.