Týdenní relaxační a léčebný pobyt v lázních Mosonmagyaróvár v Maďarsku

Kód: 1325
12 990 Kč –23 % 9 990 Kč
Skladem (> 5 ks)

Nabízíme Vám dva srpnové termíny do léčebných lázních Mosonmagyaróvár v Maďarsku. Od 15.8. - 22.8. 2020 Maximální počet účastníku 35 lidí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vážený cestovatelé,

s předstihem připravujeme srpnový termín pobytu v relaxačnch a léčebných lázních Mosonmagyaróvár v Maďarsku s polopenzí, proto Vám posílám pár základních informací. 

on-line rezervace

Obsah balíčku zahrnuto v ceně:

Ubytování: AQUA Hotel Termál ***  

Vybavení pokojů: Tento 3hvězdičkový hotel se nachází na území termálních léčebných lázní, ve středu starého města. Hotel se svými 73 moderně zařízenými pokoji, s léčebným a wellness sektorem, restaurací a barem očekává hosty, dychtící po osvěžení. Náš hotel se nalézá v Mosonmagyaróváru, u severo-západních hranic státu, při hlavní bráně romantické krajiny Žitného ostrova. Město je svou polohou blízko jak rakouských, tak slovenských hranic, od Budapešti je vzdálen 160 km. Po dálnici M1 je snadno dosažitelné.

elmeny3

Hotelové služby

 • lázně & wellness v ceně: krytý bazén s termální vodou, koupací a sedací bazén, plavecký bazén, wellness-bazén, finská a infra sauna
 • lázně & wellness za příplatek: bahenní zábal, inhalace, uhličitá lázeň, léčebná masáž, aromatická masáž, medová masáž, čokoládová masáž, tangentor, bazénové koupele, vodoléčba-plavání, uhličité koupele, galvanizační koupele, hydromasáže vodním proudem pod vodou, léčivé masáže, slatinové zábaly, elektroterapie
 • ostatní: aquafitness, léčebný tělocvik ve vodě i na suchu

K základnímu vybavení každého pokoje patří koupací plášť, fén na vlasy, sejf, barevná televize, telefon a minibar. Všechny pokoje standard-plus jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, LCD-TV, možností připojení internetu. Pro pohodlí invalidních hostů s pohybovým omezením slouží speciálně vybavené pokoje v přízemí.

256334505

Snídaně a večeře: Formou bufetu

20170923213337_9j4NOZ----quality-95   33040386

Doprava:             

Vzhledem k faktu, že máme rezervováno celé patro hotelu, zřejmě se bude jednat o pronájem celého autobusu (počítáme 37 míst).

Odjezdová místa:

Vzhledem k tomu, že nejpočetnější skupina pojede z Bělé pod Bezdězem a z Mladé Boleslavi, pokusíme se zajistit odjezdy z následujících měst:

 • Bělá pod Bezdězem
 • Mladá Boleslav
 • Praha – Černý Most
 • Brno

mapa 2

Vstupné do lázní osoba zdarma po celý pobyt:

Večerní program (individuální): Díky termínu, který jsme zvolili je možnost krásných procházek po městě. Význam této lokality byl v minulosti velmi důležitý. Svědčí o tom i fakt, že byla součástí Jantarové cesty, která spojovala Baltské moře se Středozemním. Přechod znali již Římané, kteří si zde postavili vojenské sídlo (hrad) a "město" nazvané Ad Flexum. Sídlo zabraňovalo průnikům bojových kmenů ze severu. Kromě tohoto vojenského významu mělo město i obchodní funkci, a to při výměně zboží mezi Římany a barbarskými kmeny. Postupem času se ze sídla a města Římanů stala dvě městečka. První Magyaróvár, nebo slovensko uherský Starhrad a druhé Mason, slovensky Mošon.

Rozpis plateb: 

 1. Platba za ubytování 7.990 Kč ihned při rezervaci platební kartou nebo převodem na účet
 2. Platba za dopravu 2.000 Kč nejpozději do 30.9.2020 převodem na účet
 3. Platba za služby (vstupy do lázní, večeře etc.) nejpozději do 30.9.2020 převodem na účet

Nezahrnuté poplatky:

 • Upozorňujeme, že garážové stání stojí 2 EUR za den.
 • Hosté si mohou půjčit župany za 2 EUR za den.
 • Z důvodu situace týkající se coronaviru (COVID-19) platí v tomto ubytování určitá opatření pro zajištění bezpečnosti hostů a personálu. Některé služby a vybavení proto mohou být omezeny nebo nedostupné.
 • Wellness a posilovna nejsou v tomto ubytování z důvodu situace týkající se coronaviru (COVID-19) k dispozici.
 • Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.